Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD şirket Profili

şirket Profili

2004 yılında kurulan Dongguan Fuyconn Electronics, BT ve iletişim konektörlerinde uzmanlaşmıştır.Başlıca ürünlerimiz arasında 57 serisi centronic IDC konektörler, merkezcil PCB DIP tipi konektörler, merkezi lehim tipi konektörler, V.35 konektör, D-SUB konektör, SCSI serisi ve RJ serisi bulunmaktadır.Aralarından seçim yapabileceğiniz 1000'den fazla modelimiz var.Üstün kalitemiz ve hizmetimiz sayesinde ürünlerimiz ABD, Kanada, Orta Doğu, Asya ve Avrupa'da iyi karşılanmaktadır.

 

ISO 9001: 2008- ve ISO 14001: 2004 sertifikalı fabrikamız toplam 3.000 metrekareyi ve 200'den fazla öldürülen işçiyi kapsıyor, Ar-Ge Departmanı, Kalıp atölyesi, Plastik Enjeksiyon atölyesi, Damgalama atölyesi, Montaj üretim atölyesi. her ay 1 milyon parça konektör üretebilmektedir.Ek olarak, malların hızlı teslimatını sağlamak için daha hızlı hareket eden ürünlerden oluşan düzenli bir stok tutuyoruz.Bu nedenle ürünleri 7 ila 10 gün kadar kısa sürede teslim edebiliyoruz.

 

Ürünlerimiz UL ve SGS onaylıdır ve RoHS Direktifi ile uyumludur.Kusursuz kalite arayışı, müşteri kalite ihtiyacını karşılamak, ürün kusur oranının% 0,5'ten az olmasını ve müşterilerimizin% 99'unun siparişlerini bizimle tekrar etmesini sağlamak.

 

Güven Kredi yönetimi, Sürdürülebilir kalkınma, dürüstlük ve uzun vadeli işbirliği ortağıyız

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2004 yılı Fuyconn profesyonel olarak kuruldu ve haberleşme bağlayıcıları fabrikası.

2008 yılı, iç piyasa katı olarak dış Pazar açmak Fuyconn başladı.

2010 yılı, Approvaled: 2008, ISO1400:2004 sertifika

2011 yılı, Centronics bağlayıcı UL(E346172) sertifika geçti.

2.012 yıl, Fuyconn plastik enjekte Atölyesi, atölye uzmanlik ekleyerek nedeniyle kendi ölçek büyütmek, yeni konumuna uygun şekilde kaldırın.

Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : FUYCONN

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5 Million-10 Million

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Sertifikalar Çin Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Sertifikalar Çin Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Sertifikalar Çin Dongguan Fuyconn Electronics Co,.LTD Sertifikalar